صنایع ارتوپدی درمان طب هانی

سلامت را به راحتی پیدا کن

هامداران اولیه شرکت درمان با توجه به نیاز کشور به ارتزهای ارتوپدی اقدام به تولید اینگونه ارتزها نمودند. در طی سالیان بعد با توجه به پیشرفت  های حاصله اولین قرارداد تولید ارتزهای گردنی فیلاذلفیا در ایران با اورژانس تهران در سال 77 منعقد شد  . این روند همچنان ادامه داشت تا در سال 86 با هدف توسعه مجدد فعالیت مجموعه و تغییر سهامداران مجموعه شرکت با نام درمان طب هانی رباط و نام تجاری DT به طور گسترده به تولید انواع مختلف ارتزهای ارتوپدی ازقبیل انواع گردن بند ، شکم بند ، زانو بند ، و … اقدام نمود .

از آنجا که خط مشی شرکت تولید علمی و مطابق با استاندارد های طبی میباشد هم اکنون کادر فنی متشکل از پزشکان ، مهندسین پزشک ، متخصصین ارتوپدی فنی و تکنسین خبره ی تولید ارتزهای ارتوپدی میباشد که با حد اکثر توان سعی در تولید با حداکثر توان سعی در تولید با حداکثر کیفیت در ضمن حفظ قیمت مناسب دارد .

این مجموعه در سالهای فعالیت گذشته بر پایه تامین کالای با کیفیت و کسب رضایت مشتریان شکل گرفته است و رشد و توسعه میسر نیست مگر بر پشتیبانی و حمایت شما مشتریان که همواره با نظارت خود باعث بهبود کارایی و کیفیت محصولات این شرکت بوده اید . ما با در نظر گرفتن این مهم در کنار قیمت مناسب محصولات سعی کرده ایم تا بتوانیم به عنوان بهترین تامین کننده در خدمت شما مردم عزیز باشیم .

هیچ مجموعه بدون ارتباط مستقیم و مستمر با مشتریان خود قادر به ادامه کار نیست که ارتباط مبتنی بر اعتماد اعتبار و صداقت متقابل است ما خود را موظف بکارگیری تمام توان خود با تامین نیاز شما میدانیم .

با ما تماس بگیرید و یک همکاری سودمند و رشایت بخش را تجربه کنید .

همکاراندرمان طب های